
Дерев'яний ящик для пива з індивідуальним гравіюванням
385 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
+380 (67) 851-49-75
- +380 (99) 095-18-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Оригінальна дерев'яна упаковка, коробка, ящик, переноска для пива з Вашим гравіюванням для 6 (скляних або металевих) пляшок 0,5 л. пива.
Розміри
Висота 33 см.
Ширина 23 см.
Довжина 16 см.
Матеріал фанера 6 мм.
Ящик для пивних пляшок буде корисний в будинку і на пікніках, стане оригінальним подарунком на будь-яке свято любителям пива.
При оформленні замовлення не забудьте вказати в коментарях що саме Ви хочете надписати на ящику.
Ящик продається без пляшок :)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Высота | 330 мм |
| Производитель | Собственное производство |
| Цвет | Коричневый |
| Длина | 160 мм |
| Материал | Фанера |
| Вместимость бутылок | 6 шт |
| Ширина | 230 мм |
| Страна производитель | Украина |
Информация для заказа
- Цена: 385 ₴







