
Підкладка для торта прямокутна 20х30 см.
15 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 20х30 см
+380 (67) 851-49-75
- +380 (99) 095-18-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підкладки з білого ламінованого ДВП Власне виробництво. Продаємо гуртом і в роздріб ціни від виробника.
Замовити гравіювання на підкладку, ви можете на нашому сайті вказавши в коментарях до замовлення інформацію для створення вашого логотипа.
Мінімальне замовлення підкладки з гравіюванням 20 шт.
Ціни на гравіювання підкладки:
Від 20 шт. 3грн
Якщо Ви не знайшли підкладку потрібного Вам розміру зверніться за номером, зазначеним на сайті, і ми робимо потрібний розмір.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | ДВП |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Білий |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Висота бортика | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 ₴

