Іграшка виготовлена з натуральних порід деревини:
Сосна, бук, дуб, ясен. Для дітей від 3 років.
Розмір
Висота – 11 см
Довжина – 17 см
Ширина – 11 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 110 мм |
| Производитель | Собственное производство |
| Тип | Танк |
| Ширина | 110 мм |
| Материал | Дерево |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Длина | 170 мм |
Информация для заказа
- Цена: 335 ₴





