Іграшка виготовлена з натуральних порід деревини:
Сосна, бук, дуб, ясен. Для дітей від 3 років.
Розмір
Висота – 12 см
Довжина – 14 см
Ширина – 10 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Ширина | 100 мм |
| Длина | 140 мм |
| Высота | 120 мм |
| Основные | |
| Тип | Корабль |
| Материал | Дерево |
Информация для заказа
- Цена: 335 ₴





