Іграшка виготовлена з натуральних порід деревини:
Сосна, бук, дуб, ясен. Для дітей від 3 років.
Розмір
Висота – 6 см
Довжина – 15 см
Ширина – 13 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 60 мм |
| Производитель | Собственное производство |
| Тип | Самолет |
| Ширина | 130 мм |
| Материал | Дерево |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Длина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 255 ₴





