
Подарункова коробка "Мрій, літай" метелики 10х10 см.
135 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
+380 (67) 851-49-75
- +380 (99) 095-18-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Подарункова коробка "Мрій, літай" виготовлена з фанери із застосуванням лазерного різання. Усі деталі після різання відшліфовані. Коробка зібрана та склеєна вручну. Частково пофарбована морилкою для дерева в коричневий колір. Розмір виробу 10*10*10 см. На кришці є незвичайна ручка у формі метелика. На центральній частині коробки є об'ємне зображення..
Така романтична коробочка підійде для подарунка будь-якій дівчині чи жінці. У неї можна упакувати подарунок до 8 березня або до дня народження.
Така романтична коробочка підійде для подарунка будь-якій дівчині чи жінці. У неї можна упакувати подарунок до 8 березня або до дня народження.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Тип | Коробка |
| Материал | Фанера |
| Форма | Квадратная |
| Высота | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Цвет | Коричневый |
Информация для заказа
- Цена: 135 ₴



