Дерев'яний винний столик обладнаний зручними виступами для келихів і бортиками по краях. Ідеальний для теплого затишного вечора в хорошій компанії. Продуманий зручний дизайн і функціональність обов'язково підкорять вас і ваших гостей. Хороший винний столик дозволяє подавати вино з легкими закусками естетично, як в кращому ресторані.
Розмір: 35х35х22 см.
Матеріал дерево: Дуб, Ясень
Поверхня столу покрита лляною олією.
Щоб виріб прослужив довго потрібно дотримуватися простих правил:
- Дерев'яний посуд можна мити тільки вручну м'якими миючими засобами.
- Заборонено мити в посудомийній машині будь-які дерев'яні вироби.
- Після миття посуд необхідно витерти насухо і просушити.
- Сушити і зберігати краще в горизонтальному положенні.
- Не можна сушити дерев'яний посуд і дерев'яні вироби у будь-яких обігрівачів.
- Для збереження посуду його слід час від часу протирати рослинною олією.
- Не можна залишати дерев'яний посуд у воді і тримати в ньому рідина, щоб дерево не вбирало вологу.
- Не застосовувати у холодильнику, духовці та мікрохвильовій печі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість секцій | 5 |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴






