
Дерев'яний ящик для пива з індивідуальним гравіюванням
385 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 851-49-75
- +380 (99) 095-18-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальна дерев'яна упаковка, коробка, ящик, переноска для пива з Вашим гравіюванням для 6 (скляних або металевих) пляшок 0,5 л. пива.
Розміри
Висота 33 см.
Ширина 23 см.
Довжина 16 см.
Матеріал фанера 6 мм.
Ящик для пивних пляшок буде корисний в будинку і на пікніках, стане оригінальним подарунком на будь-яке свято любителям пива.
При оформленні замовлення не забудьте вказати в коментарях що саме Ви хочете надписати на ящику.
Ящик продається без пляшок :)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 330 мм |
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 160 мм |
| Матеріал | Фанера |
| Місткість пляшок | 6 шт. |
| Ширина | 230 мм |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 385 ₴







