Іграшка виготовлена з натуральних порід деревини:
Сосна, бук, дуб, ясен. Для дітей від 3 років.
Розмір
Висота – 10 см
Довжина – 17 см
Ширина – 10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Головоломка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 8 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴





