Іграшка виготовлена з натуральних порід деревини:
Сосна, бук, дуб, ясен. Для дітей від 3 років.
Розмір
Висота – 11 см
Довжина – 17 см
Ширина – 11 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 110 мм |
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип | Танк |
| Ширина | 110 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴





