
Дерев'яна іграшка, рахівниця "Багатоніжка"
255 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 851-49-75
- +380 (99) 095-18-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іграшка виготовлена з натуральних порід деревини:
Сосна, бук, дуб, ясен. Для дітей від 3 років.
Розмір
Висота – 8 см
Довжина – 23 см
Ширина – 5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рахунки |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 10 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴




