
Дерев'яна іграшка пароплав "Бот"
335 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 851-49-75
- +380 (99) 095-18-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іграшка виготовлена з натуральних порід деревини:
Сосна, бук, дуб, ясен. Для дітей від 3 років.
Розмір
Висота – 12 см
Довжина – 14 см
Ширина – 10 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 120 мм |
| Основні | |
| Тип | Корабель |
| Матеріал | Дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴




